Müşteri Yorumları


*

(*) Zorunlu Alan

Mesajlar

Gökhan Çelik

Yurt dışından gelen misafirlerimi Rumeli Hisarı, Ortaköy ve tüm sahil şeritlerşnde gezdirmek için alternatif ararken Vip Yat Kiralama Yatçılık ile tanıştım gerek fiyatları gerekse göstermiş oldukları ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere hoşçakalın. Gökhan

Canan Yiğit

Şirketimiz toplantısı için değişik bir ortamda iş stresinden uzaklaşmak için arayışlarımızda vip yat kiralama şirketiyle karşılaştık. Hem fiyat hem de hizmet konusunda senelik toplantımız mükemmel geçti. iyi çalışmalar, başarılar.

Ahmet Demir

Evlilik teklifimi mükemmel bir ortamda sunacağımı hiç beklemezdim. Havai fişekler ve özellikle lazer gösterisi mükemmeldi. Tabi ki sonuç evet. Teşekkürler.

Deniz Karahan

Kiralık olarak yat tutmuş ve doğum günümü mükemmel bir etkinlikle arkadaşlarımla geçirdim. İkramlar ve boğaz turu mükemmeldi. Teşekkürler.
Boğazda tekne turu sayfamız sizin için fikir olması açısından ayrıca müşteri memnuniyet durumunu rahatça göreceğiniz bir sayfadır. Organizasyonlarınızda ve diğer her türlü etkinliklerinizde kullanılan yatlarla ilgili yorumları okuyabilir ve yapılan turlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.