Kurumsal


"Vip Yat Kiralama Yatçılık Kurumsal Firmalara Hizmet Veriyor"


Şirketimiz 90'lı yılların başında plajlara yolcu taşımacılığı ile sektöre adım atarak, 2000 yılından bu yana kurumsal olarak hizmet vermeye başlamış ve kalitesini sürekli arttırmaktadır. Halen kiralık özel ve gulet yatlar; davet ve gezi tekneleri hizmetlerini vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz arasında iş, düğün, nişan, doğum günü, evlilik teklifi ve yıldönümü, okul baloları, yüzme turu, özel davetler gibi bir çok organizasyonlar vardır. Türkiye'nin önde gelen özel, yerli işletmeleri ve eğitim kurumları ile sayısız organizasyonlarda bir araya gelerek, istedikleri hizmet kalitesini arkalarında memnuniyeti bırakarak gerçekleştirdik. 

Sektörde tecrübeli ve birçok ülke mutfağında hünerli ustalarımızla yemek sunumlarını hazırlıyoruz. Yemek sanatını masalarımıza tasarımsal olarak yansıtıyor, davetlilerin unutamacağı bir damak zevkini yaşatıyoruz. Aynı zamanda mutfaklarımızda Sağlık bakanlığı mevzuatına ve gıda kodeksine uygun olarak sunumlar, eğitimler ve hizmetler verilmektedir. 

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak yat ve teknelerde her türlü teknik donanım ve güvenliği alarak sorunsuz hizmet kalitesini sunmaktayız. İş güvenliği mevzuatına uygun donanım, personel çalıştırmayı ilke edinmiş, her türlü mesleki eğitimini almış aşçı, kaptan ve görevlilerle bu hizmeti sunmaktayız.

Sizlere de boğazda deniz üstünde vip yat kiralama hizmetini sunmaktan mutluluk duyacağımız belirtir, detaylı bilgi ve bilgilendirme için bizlere ulaşmanızı bekleriz.