Yüzme Turu
Spor dallarından insanların her zaman için en çok sevdiklerinden bir tanesi ise bilindiği üzere yüzmedir ve bütün insanlar da her zaman ilk fırsatta denize veya havuzlarda yüzmek isterler. Aynı zamanda yaz aylarının sıcak havası ile iş yoğunlukları ve stresinden kaçmak için şöyle bit serinleyelim ve eğlenceli zamanlar geçirelim derseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Bilindiği üzere İstanbul şehrinde artık yaz aylarında denize girmek büyük bir sorun haline gelmeye başlamaktadır plajlar kalabalık boş şezlong bulmanız ise neredeyse imkansız olmaktadır. Fakat bu aşamalarda ise katılım sayılarınıza ve aynı zamanda bütçelerinize en uygun şekillerde olan bir yat kiralayarak boğazın Karadeniz çıkışında yer alan muhteşem koylara ya da prens adalarına en etkili şekillerde gidilerek pırıldayan denizlerin ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz.

Boğazın Serin Sularında

Buna göre ise adeta bir mavi seyehat yapmışçasına haftanın bütün yorgunluğunu ve stresini boğazın mükemmel sularında yüzerek ve keyifli şekillerde atabilirsiniz. İstanbul şehrinin boğazında bulunan koylar poyraz, keçilik, karataş, fil burnu ve her bir tanesi ise birbirinden muhteşem yeşilin ve aynı zamanda ise mavinin her tonunun buluştuğu ve yer aldığı doğa harikasından muhteşem zamanlar geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bilinmesi gerekmektedir ki Adalar’da ise Büyük ada veya Heybeli ada Çamlık koyu bu hizmetler arasında tercih sebebiniz olabilir. Diğer yandan ise sabah kahvaltısını ve ayrıca öğle yemeklerini de teknede yiyebilirsiniz ya da boğaz turlarından Anadolu kavağı, Rumeli Kavağı ya da Poyraz’da da restoranlarda yemeklerinizi yiyebilirsiniz.


Sıcak ve Sıkıcı Havayı Eğlenceye Çevirin


Yaz aylarının bütün güzelliklerini yaşamak isteyenler Boğazda ve aynı zamanda Adalarda yüzmeyi sevenler için konusunda uzman ve deneyimli firmamız uzun yıllardır başarılı bir şekilde siz değerli konuklarımıza hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz ise hafta içi veya hafta sonu olarak günübirlik turları organizasyonların en etkili şekillerde düzenlenmektedir. Bu aktivite ve istediğiniz şekillerde olan organizasyonlar isterseniz küçük guruplar halinde isterseniz de büyük guruplar halinde en etkili şekillerde düzenlenmektedir. Bütün planları sizlerin düzenlediği ve bizlerinde uzmanlıkları ile uygulanan keyifli ve eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz. Boğazda yapılan birçok farklı etkinliklere bizler ev sahipliği yapan firmamız bu defa da sizler için elinden gelen bütün ve en iyi performansı gösterecektir.
 

Yemekli ve Yemeksiz


Firmamızda bütün organizasyonlar için kiralanan yatlarda yemekli veya yemeksiz olarak hizmetler verilmektedir. Diğer yandan kalabalık olan gruplar için de küçük veya büyük tekne tercihleri de firmamızda yer almaktadır. Adalarda firmamızın hizmetleri arasında yer almaktadır ayrıca Avrupa ve Anadolu yakasında bu alanlardan bir tanesini tercih edebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli olan firmamız aynı zamanda ise diğer bütün organizasyonlarda Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Beylerbeyi, Üsküdar, Beykoz, İstinye ve Bebek vb. gibi semtlerinde müşteri almakta kullanmaktadır. Yılların verdiği deneyim, tecrübe ve istediğiniz bütün hizmetleri sunan firmamız her zaman siz değerli konuklarımızın yanında kaliteli ve güvenilir şekillerde olmaktadır.