Yat Kiralama
Bizler Vip Yat Kiralama olarak her türlü ve istediğiniz bütün gerekli organizasyonlar ve aynı zamanda etkinlikler için siz değerli müşterilerimize oldukça modern, teknolojik ve aynı zamanda ise güvenle, donanımlı olarak gerekli hizmetleri sunuyoruz. İstanbul şehrinde istediğiniz zamanlar içerisinde ve istediğiniz aktivitelerinizde gerekli hizmetleri alabilirsiniz, bu hizmetler ise genellikle de iş toplantıları, evlilik teklifleri, evlilik yıldönümleri, yüzme turları nişan ve aynı zamanda ise düğün organizasyonlarda hizmetler sunulmaktadır. Sizlerde istediğiniz alanlarda ve bütün özel günlerinizde İstanbul şehrinde boğazda yat kiralama hizmetlerini profesyonel ve konusunda uzman ekibimiz tarafından, eşsiz olan mutlulukları yaşatmanın keyfini ve hazzını sizlere her zaman için yaşatmak istiyoruz.
 

Sevdiklerinizle Mutlu ve Huzurlu Bir Gün

Yorucu ve yoğun geçen bir haftanın sonrasında sevdikleriniz ile birlikte bir hafta sonu hem ruhunu hem de bedenini dinlendirecek olan bir aktivite yapmak, günümüzde İstanbul şehrinde yaşayan kişilerin tamamının istediği fakat herkesin de bunu başaramadığı bir hayal olarak kalmaktadır. Aynı zamanda ise herkeste genellikle hafta sonlarını bekledikleri için sabah akşam olarak kesinlikle fark etmeden alışveriş yapmak, eğlenmek veya sinemaya gitmek için dışarı çıkıldığı anlarda bilindiği üzere kalabalıklarla yüzleşmek zorunda kalınmaktadır. Diğer yandan ve yine bilindiği üzere trafiğin kilitlenmesi hafta içi yaşanan stres ve gerginliklerin daha da artmasına neden olmaktadır ve insanlar artık gittikleri mekan ve alanlarda da yalnız kalamıyorlar. Fakat bunlara çözüm olarak da ve ayrıca geçen bütün yıllar içinde daha makul bir seçenek olarak da belli olan kesimlerin tekelinde çıkan boğaz turları sayesinde de artık bütün bu sorun ve problemlerle karşılaşılmadan vakit geçirmek kesinlikle mümkün olmaktadır. Fakat bu hizmetleri de mutlaka keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmek için konusunda uzman ve deneyimli kişilerden gerekli hizmetleri almanız gerekmektedir.
 

Boğaz Turunda Eğlenceli Vakit Geçirebilirsiniz

Eski zamanlara kıyasla artık çok daha fazla şekillerde hizmetler verilmektedir ve boğaz keyfini yaşamasına olanak tanınmaktadır. Aynı zamanda insanlar artık yoğun iş temposundan veya diğer farklı sorunlardan kaynaklı olarak şehirden tatil için ayrılmaya zaman bulamayanlara da özel olarak şehirden uzak fakat şehrin de tam ortasında bir tatil imkânı sunmaktadır. Boğazın ferah ve rahatlatıcı havasında ve aynı zamanda gürültüden kalabalıktan da olabildiğince uzakta zaman geçirme imkânı sunan turlar oldukça yoğun şekillerde ilgi görmektedir. Birkaç saatliğine çıkılan turlar içinde oldukça cazip fiyat seçeneklerine bizlerde gerekli hizmetleri alabileceğiniz gibi ayrıca daha lüks seçenekler için de özel motorlar hizmetinizde olmaktadır. Kalabalık organizasyon ve aktiviteleriniz için mekan kiralamaya harcanan paranın daha azıyla, gecenin ilerleyen saatlerine kadar bütün misafirlerinizin en güzel ve etkili şekillerde ağırlandığı bir tekne tutmak daha cazip ve uygun fiyatlara gelmektedir. Boğaza istedikleri zaman ve günlerde açılan misafirlerimiz tur organizasyonlarında istedikleri özel aktivitelerde yapılabilir ve yiyecek içecek müzik de teknemizde yer almaktadır. Sizlerde bütün gerekli hizmetler için gerekli olan ve merak ettiğiniz hizmet ve bilgileri bizlere ulaşarak alabilirsiniz.