Evlilik Yıldönümü
Hayatınızı beraber geçirdiğiniz diğer yarınız, yaşamınızı birleştirdiğiniz eşiniz, dünyada ki en değerli varlığınız onunla evlendiğiniz ilk günün heyecanını yeniden yaşamak ister misiniz eğer ki cevabınız evet ise unutamayacağınız bir yıl dönümü kutlaması düzenleyebilirsiniz. Sizlerde en değerli ve özel günleriniz olan yıldönümlerinizi sıradan bir hale getirmek yerine ise sizlere güzel ve özel romantik bir alanda hayat eşiniz ile kutlayabilirsiniz. Buna göre ise kiralama hizmetleri ayrıcalıkları ile sizlerde boğazın ortasında deniz üzerinde, bambaşka bir akşam yemeği yiyerek bu güzel günü yeniden yaşayabilir ve eşinize ne kadar değer verdiğinizi ona en güzel şekilde gösterebilirsiniz. Bu hizmetler arasında ise zengin olan mutfak menüleri, havai fişek gösterileri vb. gibi birçok farklı etkinlikler ve aktiviteler için değişik sürprizleri yaşayabilirsiniz. Sizlerde bütün bu organizasyonları konusunda uzman, deneyimli ve profesyonel kişilerden almak için bizlere kısa sürede ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Farklı Mekan Arayanlara Özel Yatlar

Bu sene ise yıldönümü kutlamanız için farklı mekan arayışına girdiğiniz fakat bir türlü karar veremediyseniz de sizlere boğazın en lüks teknelerinda son derece romantik bir akşam yemeği organize etmeyi ve istediğiniz bütün heyecanı yaşayabilirsiniz. Bu zamanlara kadar en güzel ve farklı yıldönümü kutlamalarınızı tekne veya yatlarda yaparak farklılığı yaşayabilirsiniz.

Size Özel Hazırlanan Teknelerle Muhteşeme Bir Gün

Sizler için özel olarak hazırlanan ve isteklerinizi içeren organizasyonlardan en etkili şekillerde faydalanabilirsiniz. Bu özel gününde ve hayatında farklılık isteyenler ve aynı zamanda ise daima hatırlayacağı güzel bir gezinti eşliğinde bu değerli olan günlerinde hem kendine hem de sevdiklerine rüya gibi ve çok güzel farklı bir gezinti eşliğinde muhteşem ve görkemli saatleri sizlerde eşlerinize armağan edebilirsiniz. Eşleriniz sizler için ne kadar özel ve değerli olduğunu ve aynı zamanda onlar ile geçirdiğiniz senelere ve sizlere kattıkları özen ve itinaya bir teşekkür mahiyetinde olan harika bir gün yaşatmayı istiyorsanız mutlaka ilk tercihleriniz arasında ise tekne kiralama olması gerekmektedir.

Farklı Bir Fikir ve Şaşırtıcı Bir Teklif İçin

Eğer ki sizlerde sıkıcı kapalı olan mekân ve alanlardan sıkıldıysanız ve bu yıl dönümünüzde de farklı ve daha özel bir şeyler yapmak istiyorsanız günümüzün en son teknolojisi ile donatılmış olan yatlarda sizler için hazırlanan sürprizler eşliğinde gerekli hizmetleri alabilirsiniz. Aynı zamanda ise dilerseniz de arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın da katılacağı özel bir partide bir seneyi daha beraber geçirmenin mutluluğunu heyecanını yaşayabilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz olarak gezinti seçeneklerinin yanında ise dilerseniz de kokteyl tarzlarında olan farklı şekillerde organizasyon ve aktiviteleri de en etkili şekillerde tercih edebilirsiniz. Organizasyonda sunulacak olan ikramları yemekleri ve müzikleri kendinizi ayarlayabilir ve bütün gezi zevklerinize göre de planları yapabilirsiniz. Bu şekillerde olan organizasyonlarınız için istediğiniz şekillerde süslemelerde firmamız tarafından yapılmaktadır. Bütün gerekli hizmetleri ve bilgileri bizlere ulaşarak kısa sürede alabilirsiniz.