Evlilik Teklifi
Evlilik teklifleri her zaman için çok özel ve anlamlı olmaktadır. Bunun için her zaman evlilik yapacak olan kişiler özel bir sürpriz arayışın olurlar. Bizlerde bu heyecanlı ve özel günümüzde firmamızca yanınızda olmaya devam ediyoruz. Yılların verdiği deneyim ve aynı zamanda ise tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre bütün gerekli hazırlıklar yapılmaktadır ve özel ışıklandırma sistemlerimiz ile sizlerde sevdiğiniz kişi ile evliliğe ilk adımı atabilirsiniz. Sizlerde evlenme teklifleri için boğazın en lüks yatlarında son derece güzel, ferah ve romantik bir ortamlarda akşam yemeklerinizi yiyebilirsiniz, lazer ışıkları eşliğinde evlenme sayesinde de bu heyecan dolu olan anlarınızın bütün İstanbulluları da şahit edebilirsiniz.

Sevgilinize Unutulmaz Bir An Yaşatın
 

Hatıralardan uzun süre çıkmayacak olan ilginç ve çok farklı olan evlenme organizasyonlarını bizlere ulaşarak kısa sürede ve en etkili şekillerde gerçekleştirebilirsiniz. Buna göre son derece anlamlı ve özel olan anlarından bir tanesi olan ve sevdiğiniz kişiye de bir ömür boyunca vaat edeceğiniz beraber bir ömür geçirme ve yaşlanma siz ve sevdiğiniz kişilere özel olarak hazırlayabilirsiniz. Ayrıca son derece lüks yatlarda romantik bir akşam yemeği ile bu özel geçeyi kısa sürede organizasyon edebilirsiniz. Tekne ve yatlarda yapılan organizasyonları süresine göre, yat seçimlerine, menü tercihlerine ve ekstra istekler yapabilirsiniz. Bunlar ise genellikle de ışıklı lazer gösterileri, keman, pasta vb. diğer bütün isteklerinizi ve hayalinizde olan gerçekleştirebilirsiniz.
 

İsteğinize Göre Süslenerek Hazırlanan Tekneler


Yatlarımız aynı zamanda isteklerinize göre özel olarak süslenebilmektedir ve yaklaşık olarak da 12 kişiye kadar da yemek hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca daha kalabalık organizasyon etkinlikleriniz de düzenlenmektedir. Eğer ki sizlerde bu özel olan günlerinizde kalabalık bir şekilde kutlamak ve bu anı yaşamak isterseniz bizlere ulaşarak kısa sürede yardım alabilirsiniz. Bu organizasyonlarınız ise yaklaşık olarak 15 kişiden fazla olduğu zamanlarda bütün teknelerimiz bu durumlara göre en iyi şekillerde hazırlanmaktadır ve sizlere büyük teknelerde de güzel bir kutlama imkanlarını sunarken isterseniz de bu özel günlere büyük bir kalabalıkla paylaşmanız için firmamız sizlere yardımcı olmaktadır.
 

Hem Özel Günlerinizde Hem de Eğlenceli Partilerde Sizinleyiz
 

Diğer yandan ise bu özel ve anlamlı günümüzün yanı sıra da arkadaşlarınızla ya da sevdikleriniz ile eğlenmek ve hoş bir zaman geçirmek için en etkili şekillerde kullanacağınız teknelerimiz ise yüzme turları sabah ve akşam belirli saatlerde günü birlik olarak sizlere hizmet vermektedir. Yaklaşık olarak da 15 kişiden fazla olduğunuz kalabalık organizasyon ve aktivitelerinizde ise yemekli olan turlar yaklaşık olarak 4 saat veya istediğiniz kadar sürebilmektedir. Sizler için özel hizmet veren teknelerimiz ile düzenlenen bütün organizasyonlarda her iki yakadan da kıyılara yakın olacak şekillerde boğaz turları düzenlenmektedir ve aynı zamanda ise boğazında eşsiz olan maviliği ile sizlere buluşturacak. Sizlerde sevdiklerinizle ferah rahat kalabalıktan uzak ve eğlenceli bir zaman geçirmek isterseniz bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.