HizmetlerYat Kiralama
İstanbul şehrinin kalabalığından uzak denizin ortasında doğayla iç içe tatil veya zaman geçirmek ve maviliklere doğru kendinizi bırakmak isterseniz kiralama hizmetlerimizden sizlerde en etkili şekillerde yararlanabilirsiniz. İstediğiniz her zamanlar içerisinde tercih edeceğiniz bir yol olan tekne turları dikkatli şekillerde seçilmesi gereken özelliklere ve kriterlere sahip olarak her zaman isteyen kişilere hizmet vermektedir.

İş Toplantıları
Bilindiği üzere iş toplantıları her zaman için firma ve şirketler için özel olmaktadır. Sizlerde şirket çalışanlarınız ve personelleriniz ile rutin olarak ofis ortamlarında toplantı düzenlemek veya yıllık olarak toplantı ve bazı gerekli olan etkinliklerinizle kapalı mekanlarda bir araya gelmek yerine sizler ve aynı zamanda iş arkadaşlarınız için güçlü bir motivasyon isterseniz mutlaka ilk tercihiniz ise yat turları olmalıdır. Denizin ortasında ferah ve rahat bir alanda sizlerde iş toplantılarınızı en etkili şekillerde gerçekleştirebilirsiniz.

Evlilik Teklifi
Her zaman için evlilik teklifleri evlenecek çiftler için en çok güzel hem de en özel günlerden bir tanesi olmaktadır. Teklifte bulunacak olan kişilerin sevgisini ve duygularını farklı bir şekilde yansıtması sonucunda evliliğe ilk adımlar atılmaktadır. Sizlerde sevdiğiniz kişiye özel ve anlamlı bir evlenme teklifi etmek istiyorsanız ilk tercihiniz her zaman için tekne turları olmalıdır. Farklı ışıklandırılma ve diğer istediğiniz özellikler ile harikalar yaratabilirsiniz.

Doğum Günü
Doğum günleri her zaman için önemli ve özel bir yere sahip olmaktadır. Yeni yaşınıza sevdiğiniz kişiler ile bu zaman kadar hiç olmadığı kadar farklı değişik ve mükemmel bir ortamda girmek isterseniz harika zamanlar geçireceğiniz yat turu hizmetlerinde yararlanabilirsiniz. Deniz üstünde doğum günlerinizi kutlayarak birçok farklı etkinliği de keyifli ve eğlenceli şekillerde gerçekleştirebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü
Hiç kuşkusuz bütün çiftler için evlilik yıldönümleri en önemli anlardan biridir ve hayatınızın birleştirdiğiniz eşiniz, en değerli varlığınız onunla evlendiğiniz ilk günün heyecanını ve mutluluğu tekrar yeniden yaşamak isterseniz sizler için özel hazırlanan teknelerde hoş ve unutulamayacak zamanlar geçirebilirsiniz.

Yüzme Turu
Havaların ısınması ile iş yoğunluğundan kaçmak ve kalabalıktan uzak kısa bir süreliğine dahi olsa da eğlenceli zamanlar geçirmek isterseniz yat kiralama hizmetlerinde yüzme turlarında en etkili şekillerde sizlerde yararlanabilirsiniz. Şehrin sıkıcı ve yorucu trafiğinden uzak ama şehrin tam ortasında tatil imkanları sunan bu hizmetler ile sizlerde oldukça eğlenceli, keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.